דלקת עיניים שנמשכת מעל שבוע

הפורום יעסוק בבריאות העין, מחלות עיניים, בעיות ראייה ובטיפולים שונים לשיפור הראייה, טיפולי וניתוחי עיניים, הסרת משקפיים בלייזר, קטרקט וקטרקט בלייזר\ גלאוקומה\ השתלת עדשות תוך עיניות, דלקות עיניים, עין עצלה, לחץ תוך עיני ועוד.
יינתנו תשובות ללא הטיה מסחרית, בכל הנושאים הקשורים לבריאות העין.

הרופא: דר שמואל גרפי
דר' שמואל גרפי הוא מנתח בכיר של ניתוחי לייזר להסרת משקפיים (רפרקצייה) וניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר.
מנהל רפואי של המרכז הרפואי ' עתידים מדיקל סנטר' ברמת החייל והמרכז הרפואי 'עיניים' בעזריאלי ת"א.

מנהל: דר' שמואל גרפי

שחר

דלקת עיניים שנמשכת מעל שבוע

שליחה על ידי שחר » 09 יולי 2019, 09:39

שלום!
הייתה לי דלקת עיניים לפני שבועיים-שלושה כחלק מוירוס , טופלתי בטוברקס + סינטומיצין ועבר. התינוק שלי בן ה9 חודשים גם חלה באותו הוירוס ועבר לו עם טיפול בסינטומיצין.
לפני שבוע שוב חזרה לי הדלקת - הופיעה בעין ימין ועברה לעין שמאל - בעין שמאל עברה לאחר יום עם טיפות אנטיביוטיות. אבל מימין נשאר לי טשטוש ריאה ופוטופוביה משמעותית. לא מצליחה להשאיר את העין פתוחה!!!
כבר נבדקתי ע"י רופא עיניים שנתן לי טיפול במקיסטרול טיפות 4 פעמים ביום ומשחה (גם מקסיטרול) בלילה לפני השינה. כבר 5 ימים עם הטיפול הנ"ל ולא מרגישה שיפור בכלל...ממש מודאגת. שווה להיבדק שנית או שזה באמת מתאים לוירוס כמו שהרופא עיניים אמר?
תודה מראש :)

סמל אישי של משתמש
דר' שמואל גרפי
רופא עיניים

Re: דלקת עיניים שנמשכת מעל שבוע

שליחה על ידי דר' שמואל גרפי » 22 יולי 2019, 21:57

שלום רב,
אם אכן מדובר בדלקת עיניים ויראלית ישנה אפשרות לנוכחות "תסנינים" בקרנית. אלו יגרמו לתסמינים שתיארת.
לדעתי יש לחזור לרופא העיניים על מנת לשלול או לטפל בהתאם.
בברכה,
דר שמואל גרפי
דר' שמואל גרפי
רשת המרכזים הרפואיים "עיניים"

שלח תגובה