משקפיים לילדה בת 4

הפורום יעסוק בבריאות העין, מחלות עיניים, בעיות ראייה ובטיפולים שונים לשיפור הראייה, טיפולי וניתוחי עיניים, הסרת משקפיים בלייזר, קטרקט וקטרקט בלייזר\ גלאוקומה\ השתלת עדשות תוך עיניות, דלקות עיניים, עין עצלה, לחץ תוך עיני ועוד.
יינתנו תשובות ללא הטיה מסחרית, בכל הנושאים הקשורים לבריאות העין.

הרופא: דר שמואל גרפי
דר' שמואל גרפי הוא מנתח בכיר של ניתוחי לייזר להסרת משקפיים (רפרקצייה) וניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר.
מנהל רפואי של המרכז הרפואי ' עתידים מדיקל סנטר' ברמת החייל והמרכז הרפואי 'עיניים' בעזריאלי ת"א.

מנהל: דר' שמואל גרפי

זהבית

משקפיים לילדה בת 4

שליחה על ידי זהבית » 04 אוגוסט 2019, 08:44

שלום, היינו בבדיקת עיניים לבת שלי בת ה 4 אצל רופא עיניים שבדק אותה (שם לה גם טיפות) בבדיקה נאמר כי הבת שלי לא משתמשת בעין שמאל והוא נתן לה מספרים לאחר הבדיקה כשביקש לחזור עוד חודשיים למעקב
המספרים שניתנו לה למרחק:
ימין: cyl 0.75 axis 159
שמאל: cyl 1.25 axis 180
הוא לא הרחיב והסביר. נשאלת השאלה האם הילדה חייבת משקפיים? מתוך כוונה שמספר צילינדר כזה מחייב? והאם יכול להיות שהמשקף יהיה זמני?
חשןב לציין שהזמנתי לה משקפים כבר ואני עצמי גם עם משקפים לקריאה ולרחוק וגם לי צילינדר 2.30 בכל עין.

סמל אישי של משתמש
דר' שמואל גרפי
רופא עיניים

Re: משקפיים לילדה בת 4

שליחה על ידי דר' שמואל גרפי » 11 אוגוסט 2019, 21:55

שלום רב,
אסיגמציה או במילים אחרות "צילינדר" חייב לעבור תיקון בצעירים ולכן אני מסכים עם מהלך הטיפולי עד כה ועם הצורך במשקפים.
אסטינמציה אינה נוטה לסגת עם הזמן ולכן מצב זה אינו נחשב זמני אך אין בידי מספיק נתונים על מנת שאנקוב בתשובה חד משמעית
בברכת בריאות
ד"ר גרפי שמואל
יו"ר חוג קרנית
דר' שמואל גרפי
רשת המרכזים הרפואיים "עיניים"

שלח תגובה