כאבים חזקים בעין שמאל

הפורום יעסוק בבריאות העין, מחלות עיניים, בעיות ראייה ובטיפולים שונים לשיפור הראייה, טיפולי וניתוחי עיניים, הסרת משקפיים בלייזר, קטרקט וקטרקט בלייזר\ גלאוקומה\ השתלת עדשות תוך עיניות, דלקות עיניים, עין עצלה, לחץ תוך עיני ועוד.
יינתנו תשובות ללא הטיה מסחרית, בכל הנושאים הקשורים לבריאות העין.

הרופא: דר שמואל גרפי
דר' שמואל גרפי הוא מנתח בכיר של ניתוחי לייזר להסרת משקפיים (רפרקצייה) וניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר.
מנהל רפואי של המרכז הרפואי ' עתידים מדיקל סנטר' ברמת החייל והמרכז הרפואי 'עיניים' בעזריאלי ת"א.

מנהל: דר' שמואל גרפי

אלעד

כאבים חזקים בעין שמאל

שליחה על ידי אלעד » 17 אוגוסט 2019, 20:56

שלום.
יש לי כבר כמה שנים טובות כאבים בעין שמאל שעם הזמן התחזקו עד למצב שזה כבר בלתי נסבל.

בהיסטוריה, היה לי מס' כלשהו בעיניים ועשיתי ניתוח לייזר לפני כ20 שנה.
הראייה התייצבה ל6.6

עם השנים התחלתי להרגיש יובש בשתי העיניים שקצת הפריע ולאחר זמן מה התחילה לי אסטיגמציה בעין שמאל
שכרגע הגיע למצב שהמס' הוא כבר מס' גבוה מאד, אני מרכיב משקפיים והטשטוש בעין הוא כבר ממרחק מאד קרוב.

הבעיה מבחינתי היא לא הראייה כי למשקפיים התרגלתי, אלא הכאב הבלתי פוסק בעין שמאל שאף טיפות כבר לא עוזרות.
ברמת התחושה זה לחץ, צורך למצמץ, כאבי ראש, והעין מאד רגישה בחשיפה לאוויר להבדיל מעין רגילה שהמצמוץ הכרחי רק אחרי זמן ארוך.
קורה מהרגע שאני קם ועד השינה ורק בעין שמאל.

אשמח לכיוון כלשהו.

אורח

Re: כאבים חזקים בעין שמאל

שליחה על ידי אורח » 17 אוגוסט 2019, 20:57

אוסיף ואציין שבבדיקת נוירולוג אין שום ממצא (בוצע MRI) , וכמו כן בבדיקת אף אוזן גרון אין שום בעיה.

סמל אישי של משתמש
דר' שמואל גרפי
רופא עיניים

Re: כאבים חזקים בעין שמאל

שליחה על ידי דר' שמואל גרפי » 17 אוגוסט 2019, 22:04

שלום רב,
התלונות שתיארת יכולות להתאים לתבניות ופתולוגיות מגוונות. החל מעין יבשה ועד לתוצאת לחץ מגודש או מבנה כלשהו.
מכיוון שכך, אמליץ על בדיקת רופא עיניים והמשך בירור במידת הצורך.
בברכת בריאות.
ד"ר שמואל גרפי
יו"ר חוג קרנית
דר' שמואל גרפי
רשת המרכזים הרפואיים "עיניים"

שלח תגובה