שעורה פנימית בעין

הפורום יעסוק בבריאות העין, מחלות עיניים, בעיות ראייה ובטיפולים שונים לשיפור הראייה, טיפולי וניתוחי עיניים, הסרת משקפיים בלייזר, קטרקט וקטרקט בלייזר\ גלאוקומה\ השתלת עדשות תוך עיניות, דלקות עיניים, עין עצלה, לחץ תוך עיני ועוד.
יינתנו תשובות ללא הטיה מסחרית, בכל הנושאים הקשורים לבריאות העין.

הרופא: דר שמואל גרפי
דר' שמואל גרפי הוא מנתח בכיר של ניתוחי לייזר להסרת משקפיים (רפרקצייה) וניתוחי קטרקט וקטרקט בלייזר.
מנהל רפואי של המרכז הרפואי ' עתידים מדיקל סנטר' ברמת החייל והמרכז הרפואי 'עיניים' בעזריאלי ת"א.

מנהל: דר' שמואל גרפי

ליטי

שעורה פנימית בעין

שליחה על ידי ליטי » 29 אוגוסט 2019, 19:34

שלום ד'ר,
מזה 12 ימים יש לי שעורה פנימית בעין עם בלוטה ... כאשר זה רק התחיל אחרי 3 ימים הלכתי לרופא עיניים והוא ניסה לבצע ניקוז , אך כאב לי , הוא ניקז קצת ונתן לי טיפות מקסיטרול וכן הוראה לקומפרסים חמים, וכך עשיתי וחיכיתי שבוע אך ללא שיפור כלל ,העפעף נשאר אדום עם בלוטה , לפני כמה ימים חזרתי לרופא ואמרתי שאין שיפור, והפעם נתתי לו לנקז כמה שהיה ניתן , אך הוא אמר שחושב שבכל זאת אצטרך ניתוח כי הבלוטה דיי פנימית ולא יצא הכל , וכן נתן טיפול ל10 ימים של משחת מקסיטרול וקומפרסים חמים . רציתי מאוד להתייעץ עמכם כי אני מוכנה לעשות הכל כדי לא לעבור ניתוח ושהבלוטה תעלם והעין תבריא , מה עוד אוכל לעשות ? (כדורי אנטיביוטיקה דרך הפה אולי יעזרו לטפל בבלוטה?)אני מקפידה בנתיים על הטיפול אך אם יש עוד דבר אודה על כך מאוד, אני פשוט חסרת אונים.

אורח

Re: שעורה פנימית בעין

שליחה על ידי אורח » 29 אוגוסט 2019, 19:48

שלום רב,
יש להקפיד על קומפרסים חמים והיגנת עפעפיים. לפעמים זה פשוט עניין של זמן עד לחלוף הדלקת (שבועות).
ניתן לפנות לבדיקה במידה ותחפוץ.
בברכה

ליטי

Re: שעורה פנימית בעין

שליחה על ידי ליטי » 01 ספטמבר 2019, 22:25

אני שמה את המשחה מקסיטרול 3 פעמים ביום , העין מטושטשת דיי הרבה , האם זה תופעת לוואי ידועה של המשחה ולאחר השימוש בה יפסק הטשטוש? ועוד דבר באותה עין התחיל קצת יובש בעפעף העליון , האם אפשר להשתמש בדמעות מלאכותיות בזמן השימוש במשחה מקסיטרול?

שלח תגובה